URZ1A332MHD
MFR.Part #
URZ1A332MHD
JLCPCB Part #
C1588352
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 15mm 16mm 3300uF 7.5mm 940mA@120Hz ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS