URZ1A102MPD1TD
MFR.Part #
URZ1A102MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584538
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 10V 10mm 450mA@120Hz 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS