URZ1A101MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URZ1A101MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584283
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 142.5mA@10kHz 2.5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS