URS2C151MHD
MFR.Part #
URS2C151MHD
JLCPCB Part #
C1600581
Package
Plugin,D18xL26.5mm
Description
-40℃~+85℃ 150uF 160V 18mm 2000hrs@85℃ 26.5mm 7.5mm 710mA@120Hz ±20% 插件,D18xL26.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS