URS0J682MHD1TN
MFR.Part #
URS0J682MHD1TN
JLCPCB Part #
C1589459
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.66A@120Hz 18mm 2000hrs@85℃ 6.3V 6800uF 7.5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS