URS0J222MHD
MFR.Part #
URS0J222MHD
JLCPCB Part #
C1498382
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 15mm 2000hrs@85℃ 2200uF 5mm 6.3V 890mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS