UPX1E101MPD1TD
MFR.Part #
UPX1E101MPD1TD
JLCPCB Part #
C5112003
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 14mm 20000hrs@105℃ 25V 315mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS