UPW1H180MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPW1H180MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584403
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω 11mm 18uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 46.5mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS