UPW1A221MED6TD
MFR.Part #
UPW1A221MED6TD
JLCPCB Part #
C1584352
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 15mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 230mΩ 279.5mA@120Hz 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS