UPW1A151MED1TD
MFR.Part #
UPW1A151MED1TD
JLCPCB Part #
C1580688
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11mm 150uF 188.5mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS