UPV1H270MGD
MFR.Part #
UPV1H270MGD
JLCPCB Part #
C1583644
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2.5mm 27uF 5000hrs@105℃ 50V 6.3mm 740mΩ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS