UPV1C820MGD1TD
MFR.Part #
UPV1C820MGD1TD
JLCPCB Part #
C1584208
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 16V 2.5mm 5000hrs@105℃ 6.3mm 710mΩ 82uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS