UPM2A120MED1TD
MFR.Part #
UPM2A120MED1TD
JLCPCB Part #
C1584185
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 11mm 12uF 1Ω 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm 75mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS