UPM1E470MED
MFR.Part #
UPM1E470MED
JLCPCB Part #
C433311
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 125mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 47uF 550mΩ@100kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS