UPM1E221MPD6TD
MFR.Part #
UPM1E221MPD6TD
JLCPCB Part #
C1669437
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 130mΩ 15mm 220uF 25V 485mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS