URS0J331MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URS0J331MDD
JLCPCB Part #
C1583295
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 330uF 375mA@10kHz 6.3V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS