UPM1C680MED1TD
MFR.Part #
UPM1C680MED1TD
JLCPCB Part #
C1584267
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 220mA@10kHz 6.3mm 68uF ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS