UPJ1V560MED1TD
MFR.Part #
UPJ1V560MED1TD
JLCPCB Part #
C1580620
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 180mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 35V 450mΩ 56uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS