UPJ1V330MED
MFR.Part #
UPJ1V330MED
JLCPCB Part #
C1583161
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 125mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 33uF 35V 6.3mm 780mΩ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS