UPJ1J100MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPJ1J100MDD1TD
JLCPCB Part #
C1579479
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1.6Ω 10uF 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 5mm 63V 67mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS