UPJ1E680MED1TD
MFR.Part #
UPJ1E680MED1TD
JLCPCB Part #
C1497998
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 160mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 570mΩ 6.3mm 68uF ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS