UPJ1C102MHD6TN
MFR.Part #
UPJ1C102MHD6TN
JLCPCB Part #
C1669030
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.09A@120Hz 1000uF 15mm 16V 16mm 5000hrs@105℃ 7.5mm 84mΩ ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS