UPJ0J822MHD
MFR.Part #
UPJ0J822MHD
JLCPCB Part #
C1599412
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 2.55A@10kHz 35.5mm 5000hrs@105℃ 6.3V 7.5mm 8200uF ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS