ULD2A4R7MDD
MFR.Part #
ULD2A4R7MDD
JLCPCB Part #
C1593369
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 11mm 2mm 4.7uF 5mm 70mA@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS