ULD2A100MED
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
ULD2A100MED
JLCPCB Part #
C1595451
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 10uF 11mm 2.5mm 6.3mm 63mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS