UKZ1H470MPM1TD
MFR.Part #
UKZ1H470MPM1TD
JLCPCB Part #
C1579673
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 47uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS