UKZ1E471MHM
MFR.Part #
UKZ1E471MHM
JLCPCB Part #
C1584753
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16mm 25V 25mm 470uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS