UKZ1E470MPM
MFR.Part #
UKZ1E470MPM
JLCPCB Part #
C1580461
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 12.5mm 25V 47uF 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS