UKW2A330MPD1TD
MFR.Part #
UKW2A330MPD1TD
JLCPCB Part #
C1582161
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 160mA@120Hz 2000hrs@85℃ 3.5mm 33uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS