UKW1V330MDD1TD
MFR.Part #
UKW1V330MDD1TD
JLCPCB Part #
C1593596
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 210mA@10kHz 33uF 35V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS