UKW1J330MED1TA
MFR.Part #
UKW1J330MED1TA
JLCPCB Part #
C1619888
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 140mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 6.3mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS