UKW1J330MED
MFR.Part #
UKW1J330MED
JLCPCB Part #
C1668489
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 140mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS