UKW1H222MHD
MFR.Part #
UKW1H222MHD
JLCPCB Part #
C5111369
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2.09A@120Hz 2000hrs@85℃ 2200uF 35.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS