UKW1H101MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKW1H101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579548
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2000hrs@85℃ 250mA@120Hz 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS