UKW1E223MRD
MFR.Part #
UKW1E223MRD
JLCPCB Part #
C1588152
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 22000uF 25V 25mm 4.5A@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS