UKW1E222MHD
MFR.Part #
UKW1E222MHD
JLCPCB Part #
C250975
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
1.55A@120Hz 12.5mm 2000hrs@85℃ 2200uF 25V 25mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS