UKW1E221MPD1TD
MFR.Part #
UKW1E221MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588765
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 220uF 25V 3.5mm 320mA@120Hz 8mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS