UKW1C471MPD1TD
MFR.Part #
UKW1C471MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111363
Package
Plugin,D8xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 16V 2000hrs@85℃ 3.5mm 420mA@120Hz 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS