UKW1C221MED
MFR.Part #
UKW1C221MED
JLCPCB Part #
C1668223
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 250mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS