UKW1A471MED1TD
MFR.Part #
UKW1A471MED1TD
JLCPCB Part #
C1593640
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 2.5mm 2000hrs@85℃ 470uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS