UKW1A471MED
MFR.Part #
UKW1A471MED
JLCPCB Part #
C250972
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 330mA@120Hz 470uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS