UKW0J471MED1TD
MFR.Part #
UKW0J471MED1TD
JLCPCB Part #
C1584165
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 465mA@10kHz 470uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS