UKT1V470MDD
MFR.Part #
UKT1V470MDD
JLCPCB Part #
C1580245
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 186mA@10kHz 2mm 35V 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS