UKT1E4R7MDD1TD
MFR.Part #
UKT1E4R7MDD1TD
JLCPCB Part #
C1588253
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 25V 25mA@120Hz 4.7uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS