UKT1E101MED
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKT1E101MED
JLCPCB Part #
C1580398
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 11mm 2.5mm 210mA@10kHz 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS