UKT1C470MDD1TD
MFR.Part #
UKT1C470MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584276
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 158mA@10kHz 16V 2.5mm 47uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS