UKT0J331MED
MFR.Part #
UKT0J331MED
JLCPCB Part #
C1668915
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 195mA@120Hz 2.5mm 330uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS