UKT0J330MDD1TD
MFR.Part #
UKT0J330MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584365
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 33uF 55mA@120Hz 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS