UKL1V330MED1TA
MFR.Part #
UKL1V330MED1TA
JLCPCB Part #
C2165201
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 140mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 35V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS