UKL1H220MED1TA
MFR.Part #
UKL1H220MED1TA
JLCPCB Part #
C2165203
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 110mA@120Hz 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS